میثاقیان

سلام..

١- در مورد سوال پست قبلی بگم..:

با این فرض که خودش تو خونش پارکینگ نداشت می تونست با حداقل مبلغ وام می گرفت تا سود کمتری هم پرداخت کنه..دومین راهش اینه که می تونست ماشینشو تو یه بنگاه خودرو به فروش بذاره اونم با یه قیمت پیشنهادی بالا.. اونوقت تا وقتی از مسافرت برگرده هنوز خودروش به فروش نرفته و بعدش از فروش منصرف می شد..

٢-آقا پیشاپیش صعود تیم شهرداری تبریز رو به همه دوستدارانش تبریک میگم..انشالا امسال شهرداری بتونه مثل فصل قبل تراکتور در اولین سال حضورش تو لیگ برتر خوش بدرخشه..

٣- ظاهرا توپچی های شهرداری با یه پیشنهاد یک میلیاردی خواهان سیدمهدی رحمتی ملی پوش سپاهان هستن...هرچند فکر نکنم رحمتی بیاد شهرداری ولی مسئولین این تیم می تونن به جای خرید رحمتی با این مبلغ چهار پنج بازیکن تاثیرگذار به خدمت بگیرند..

۴- اینم از یادم رفت بگم که باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز از مجهزترین و با امکانات ترین باشگاههای کشور محسوب میشه..

/ 6 نظر / 10 بازدید
بهار

سلاممممممممممممم چیز خاصی به ذهنمان خطور نمیکند!

ربولی حسن کور

سلام من هم پیشاپیش تبریک میگم فقط امیدوارم این موضوع باعث دودستگی در تماشاچی های تبریزی نشه راستی میثاقیان هم قراره بره شهرداری مگه؟

دلارام

ببین من میگم میثاقیان بیاد ابومسلم از این بدتر که نمیشه وضعش دیگه اااااااااااااااااوه یک میلیارد یاد دبیر فیزیکم افتادم که چپ میرفت راست میرفت به فوتبالیست ها فحش میداد [خنده]

من از همه بهترم!

در مورد پست قبلی که هوش ایرانی های جلب رو نشون می ده! آخر میانبر زدنن!! بازم فوتبال؟

میثاق دانشجوی پرستاری

ســـلام برادر! می بیـنم که جمــع اسم منو گذاشتی برای پست جدیدت! سـرانجــام اسم وبلاگمــو تغییــر دادم، امیـــدوارم که از این یکی اســم بیشـتر خوشتـون بیـاد. چنــانچه مایـلید لیـنک من رو به نــام "دانشــگاه در ویـتــرین خــاطـرات" تغییـــر بدید لطــفاً. ممنــون از تمــام لطفتـــون.

دلارام

این دبیرمون که فحش میداد مرد بود دبیر کلاس کنکورم بود واااااااااااااااااااای دلم واسش تنگ شده انقدر مهربون بود[گریه]